EN

Gösterim Tarihi: 03.12.2022 Cumartesi 18.30

Yönetmen: Marta Savina
Senaryo: Marta Savina
Oyuncular: Claudia Gusmano, Fabrizio Ferracane, Francesco Colella, Manuela Ventura, Dario Aita, Federica Victoria Caiozzo aka Thony, Maziar Firouzi, Francesco Giulio Cerilli, Paolo Pierobon

İtalya, Fransa / 2022 / İtalyanca / 96 dk. / Renkli / Türkçe Altyazılı

Korkunç bir şiddete maruz kalarak geleneklere tepki gösteren genç kız Lia’nın öyküsü. Güçlünün hükmettiği, mafyanın kök saldığı ve hayatın doğal bir parçası olarak kabul edildiği, güçlünün karar verdiği, en zayıfın infaz edildiği bir dünyada, onun cesareti kadın hakları mücadelesinin önünü açacaktır.

Kadıköy Belediyesi Sinematek/Sinema Evi'nde otopark alanı mevcut değildir; dolayısıyla sitemizdeki haritada işaretlenmiş olan, civar otoparkları kullanabilirsiniz.


Toplu taşımayı tercih edecek ziyaretçiler, Kadıköy'den düzenli aralıklarla kalkan Bostancı dolmuşlarını kullanarak Hasırcıbaşı Caddesi'nin girişinde inebilirler. Sinematek/ Sinema Evi tabelalarını takip ederek 5 dakikalık yürüme mesafesindeki kurumumuza ulaşabilirsiniz. Yine aynı yöne ilerleyen İETT otobüsleriyle de Barış Manço durağında inip yönlendirme tabelalarını takip ederek kurumumuza ulaşmanız mümkündür.