EN

Gösterim Tarihi: 29.11.2022 Salı 20.00

Yönetmen: Niccolò Falsetti
Senaryo: Niccolò Falsetti, Francesco Turbanti, Tommaso Renzoni
Oyuncular: Francesco Turbanti, Emanuele Linfatti, Matteo Creatini, Silvia D'Amico, Nicola Rignanese, Paolo Cioni, Aurora Malianni, Valentina Carnelutti

İtalya / 2022 / İtalyanca / 91 dk. / Renkli / Türkçe Altyazılı

Grosseto, 2008. Edoardo, Iacopo ve Michele bir punk grubunun genç üyeleridir. Festivaller ve partilerde çalmaktan bıkmışlardır, sonunda ünlü bir Amerikan hardcore punk grubu olan Defense’in Bolonya’da vereceği konserde kendilerini gösterme fırsatını bulacaklardır. Konser iptal edilir ama üçlü pes etmez, konser için Bolonya’ya gidemezlerse Grosseto’ya gideceklerdir. Ancak planlarının beklenenden daha zor olduğu ortaya çıkar: taşra yaşamının paradoksları, her ayrıntıyı aşılmaz bir soruna dönüştürürken gruplarının başarısını sorgularlar,  ama hepsinden önemlisi üçünün en çok önemsediği şeydir: dostlukları.

 

Kadıköy Belediyesi Sinematek/Sinema Evi'nde otopark alanı mevcut değildir; dolayısıyla sitemizdeki haritada işaretlenmiş olan, civar otoparkları kullanabilirsiniz.


Toplu taşımayı tercih edecek ziyaretçiler, Kadıköy'den düzenli aralıklarla kalkan Bostancı dolmuşlarını kullanarak Hasırcıbaşı Caddesi'nin girişinde inebilirler. Sinematek/ Sinema Evi tabelalarını takip ederek 5 dakikalık yürüme mesafesindeki kurumumuza ulaşabilirsiniz. Yine aynı yöne ilerleyen İETT otobüsleriyle de Barış Manço durağında inip yönlendirme tabelalarını takip ederek kurumumuza ulaşmanız mümkündür.