EN

Gösterim Tarihi: 01.12.2022 Perşembe 20.00

Yönetmen: Chiara Bellosi
Senaryo: Maria Teresa Venditti, Luca De Bei
Oyuncular: Gaia Di Pietro, Andrea Carpenzano, Barbara Chichiarelli, Giandomenico Cupaiuolo, Francesca Antonelli, Alessio Praticò, Claudia Salerno, Paola Tintinelli, Germana Petavrachi, Rachele Petavrachi

İtalya, İsviçre / 2021 / İtalyanca / 96 dk. / Renkli / Türkçe Altyazılı

Hayatınız boyunca almış olduğunuz darbelerle büyüdüğümüz bir gerçek; uçarcasına dönen uçan sandalyeden asla inmek istemediğimiz de doğrudur. Benedetta'nın (Gaia Di Pietro) Amanda (Andrea Carpenzano) ile tanıştığında başına gelen tam da budur ve onu bu başıboş dünyasında takip etmeye karar verir.

Kadıköy Belediyesi Sinematek/Sinema Evi'nde otopark alanı mevcut değildir; dolayısıyla sitemizdeki haritada işaretlenmiş olan, civar otoparkları kullanabilirsiniz.


Toplu taşımayı tercih edecek ziyaretçiler, Kadıköy'den düzenli aralıklarla kalkan Bostancı dolmuşlarını kullanarak Hasırcıbaşı Caddesi'nin girişinde inebilirler. Sinematek/ Sinema Evi tabelalarını takip ederek 5 dakikalık yürüme mesafesindeki kurumumuza ulaşabilirsiniz. Yine aynı yöne ilerleyen İETT otobüsleriyle de Barış Manço durağında inip yönlendirme tabelalarını takip ederek kurumumuza ulaşmanız mümkündür.