EN

Gösterim Tarihi: 13.02.2022 Pazar 18.30
 

Yönetmen: Nisan Dağ
Senaryo: Nisan Dağ
Oyuncular: Hayal Köseoğlu, Oktay Çubuk, Müfit Kayacan, Ushan Çakır

Türkiye / 2020 / Türkçe / 97 dk. / Renkli
 

Bir Nefes Daha, İstanbul’un çetin mahallesi Karaçınar’da yaşayan genç rapçi Fehmi’nin müzik hayallerine giden yolda, onu iniş çıkışlı bir yola sokan bonzai bağımlılığıyla verdiği savaşı anlatıyor.

Fehmi, farklı bir çevreden gelen ve eski bir DJ olan Devin’e âşık olunca, bu iki kayıp ruh hiç beklenmedik şekillerde birbirlerine ilham verirler.


* Filmin yönetmeni Nisan Dağ ve filmin oyuncuları Oktay Çubuk, Eren Çiğdem ve Hayal Köseoğlu'nun katılımıyla gerçekleşecek gösterimin ardından moderatörlüğünü yönetmen Hüseyin Karabey'in üstleneceği bir soru&cevap bölümü olacaktır. 

Kadıköy Belediyesi Sinematek/Sinema Evi'nde otopark alanı mevcut değildir; dolayısıyla sitemizdeki haritada işaretlenmiş olan, civar otoparkları kullanabilirsiniz.


Toplu taşımayı tercih edecek ziyaretçiler, Kadıköy'den düzenli aralıklarla kalkan Bostancı dolmuşlarını kullanarak Hasırcıbaşı Caddesi'nin girişinde inebilirler. Sinematek/ Sinema Evi tabelalarını takip ederek 5 dakikalık yürüme mesafesindeki kurumumuza ulaşabilirsiniz. Yine aynı yöne ilerleyen İETT otobüsleriyle de Barış Manço durağında inip yönlendirme tabelalarını takip ederek kurumumuza ulaşmanız mümkündür.