EN

Yaşasın Animasyon Sergisi - Karakter Tasarımı Atölyesi
Sinematek/Sinema Evi

Canlandıranlar Derneği, Sinematek/Sinema Evi iş birliği ile 01 Nisan 2023 tarihinde, 15.30-17.40 saatleri arasında Yaşasın Animasyon sergisi kapsamında Karakter Tasarımı Atölyesi düzenliyor.

Animasyon ve oyun sektöründe Visual Development Artist olarak çalışan Azimet Ahmet ve Ebuzer Caner’in yürütücülüğünde gerçekleştirilecek atölyede katılımcılar karakter tasarımının temellerini ve kullanım alanlarını konuşup tasarladıkları karakterler hakkında tartışarak üretimlerini tamamlayacaklar.

10 katılımcı ile gerçekleştirilecek atölyenin akışı; bir saat sunum, on dakika mola ve bir saat uygulama olarak belirlenmiştir. Atölyeye katılım ücretsizdir.

Atölyeye katılmak için formu doldurabilirsiniz: https://bit.ly/karakter-tasarim-atolyesi

Kadıköy Belediyesi Sinematek/Sinema Evi'nde otopark alanı mevcut değildir; dolayısıyla sitemizdeki haritada işaretlenmiş olan, civar otoparkları kullanabilirsiniz.


Toplu taşımayı tercih edecek ziyaretçiler, Kadıköy'den düzenli aralıklarla kalkan Bostancı dolmuşlarını kullanarak Hasırcıbaşı Caddesi'nin girişinde inebilirler. Sinematek/ Sinema Evi tabelalarını takip ederek 5 dakikalık yürüme mesafesindeki kurumumuza ulaşabilirsiniz. Yine aynı yöne ilerleyen İETT otobüsleriyle de Barış Manço durağında inip yönlendirme tabelalarını takip ederek kurumumuza ulaşmanız mümkündür.